Assassin’s Creed

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره نسل آینده Assassin’s creed. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

جزئیات جدید نسل آینده اساسینز کرید

یک هفته پیش از نمایش عنوان مورد انتظار Assassin’s Creed Mirage، اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شد.

قبلا اعلام شده بود که نسل جدید اساسینز کرید به اصالت همیشگی خود بازمیگردد. در این عنوان مجددا شاهد امکان مخفی شدن بین جمعیت و روی ساختمان ها و همچنین پرتاب چاقو میباشیم. علاوه بر این گویا پارکور بهتری شاهد خواهیم بود.

همانطور که انتظار میرفت، بازی تنها در شهر بغداد جریان خواهد داشت و شامل چهار منطقه متفاوت میباشد که هر منطقه یک باس دارد. طبق اطلاعات جدید، در این عنوان شاهد تراکم جمعیتی بیشتر از سایر نسل های این بازی و مشابه با نسخه Unity خواهیم بود.

طبق گزارش بلومبرگ، یوبیسافت قصد دارد تا Mirage را بیشتر بر پایه نسل های پیشین این سری عرضه کند. یعنی اینطور که به نظر میرسد، این عنوان با ۳ نسل پیشین خود که بر پایه نقش آفرینی بودند فاصله خواهد داشت.

Assassin’s Creed Mirage در تاریخ ۱۹ شهریور ماه به صورت کامل رونمایی خواهد شد و در بهار سال ۲۰۲۳ در دسترس عموم قرار میگیرد.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.