The Last of Us

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره نسخه ریمستر بازی The Last of Us Part 2 . در ادامه با ما همراه باشید.

حالت روگ لایک لست اف آس 2 بسیار استرس زا خواهد بود

به تازگی دل واکر، طراح ارشد کارکتر های استودیو Naughty Dog، خبری جالب را در خصوص The Last of Us Part 2 Remastered اعلام کرد که توجه بسیاری را به این بازی جلب کرد.

بی شک این عنوان بهبود و تغییرات مثبت زیادی نسبت به نسل قبل خود خواهد داشت. اما یکی از تغییرات مورد توجهی که در این بازی به چشم میخورد، حالت Roguelike No Return آن خواهد بود که دارای 10 شخصیت قابل بازی و 12 مکان متفاوت خواهد بود. دل واکر درباره آن اینگونه گفت که:

“فکر نمیکنم که درک درستی از شدت استرس زا بودن حالت No Return روگ لایک این عنوان داشته باشید. به هیچ عنوان آنرا به افرادی که دارای مشکل قلبی هستند توصیه نمیکنم”

عنوان The Last of Us Part 2 Remastered در تاریخ 29 دی ماه در دسترس کاربران پلی استیشن 5 قرار خواهد گرفت. همچنین کسانی که بازی Last of Us Part 2 را در پلی استیشن 4 دارند، میتوانند تنها با پرداخت 10 دلار به نسخه ریمستر آن دسترسی پیدا کنند.

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.