Fortnite

 

بازی Fortnite یکی از محبوب ترین بازی های چند وقت اخیر در دنیای گیم است. فورتنایت یک بازی به سبک بتل رویال و بقا (Survival) می باشد. هم اکنون بسیاری از برترین و معروف ترین گیمر های جهان در این بازی هستند.

شما در بازی فورتنایت، در یک سرزمین فرود می آیید. اما شما تنها نیستید. ۹۹ نفر دیگر هم همراه شما هستند. هدف بازی مشخص است. تا آخر بازی زنده بمانید و اجازه ندهید کسی شما را بکشد.شما در ابتدا فقط سلاح های اولیه مانند کلنگ دارید. اما به تدریج با جست و جو و شکست افراد دیگر، میتوانید سلاح ها و شیلد های جدید بدست آورید.
از ویژگی های جالب این بازی میتوان به این اشاره کرد که شما میتوانید با جمع آوری مواد اولیه، دیوار، دژ یا سکو و… بسازید. واژه (Fort) به کار رفته در نام بازی هم به همین معنا میباشد. همچنین شما قادر خواهید بود با پیشرفت و کسب پول بیشتر، برای شخصیت خود لباس های منحصر به فردی تهییه کنید.
بازی Fortnite از زمان انتشار تا کنون توانسته است بسیاری از دوست داران بازی را به سمت خود جذب کند. شاید بتوان آنرا یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر دانست.
این بازی، هر از چندگاهی با آپدیت های جدید، ویژگی های خاصی دریافت میکند که بیش از پیش به محبوبیت آن اضافه میکنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Fortnite. در ادامه با ما همراه باشید.

حضور شخصیت اصلی Attack on Titan، ارن ییگر، در فصل دوم چپتر چهارم فورتنایت

به تازگی فصل دوم از چپتر چهارم بازی Fortnite منتشر شد که شامل تغییرات زیادی از جمله تغییرات در مپ بازی، وسایل نقلیه و مکانیک های جابجایی میشود. همچنین در این فصل شاهد یک پوستر جدید از حضور شخصیت ارن ییگر، شخصیت اصلی انیمه Attack on Titan، میباشم.

از بزرگترین تغییرات مپ بازی در این فصل، میتوان به تفریحگاه جدید تحت عنوان Mega City اشاره کرد که در واقع شباهت به محیط سایبرپانک دارد. همچنین شاهد تعدادی محیط جدید همانند Drift، Steamy Springs Ridge و Kenjutsu Crossing نیز هستیم.

در این فصل همانطور که ذکر شد، مکانیک های جابجایی جدیدی نیز در بازی حضور دارند. از جمله Omni-Directional Mobility Gear که برگرفته از انیمه Attack on Titan میباشد و به کمک آن بازیکنان قادرند به سرعت در Mega City جابجا شوند. همچنین با استفاده از دوچرخه Rogue Bike و ماشین Nitro Drifter میتوانید با سرعت هرچه بیشتر در این شهر جابجا شوید.

بازیکنان با خریداری بتل پس جدید میتوانند صاحب اسکین های Renzo Destroyer شوند. همچنین پس از خرید این بتل پس میتوانند به اسکین های Thunder، Highwire و Eren Jaeger نیز دسترسی داشته باشند.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.
همچنین به محض انتشار چلنج های فورتنایت و ماموریت های پابجی، آنها را به صورت ترجمه شده در اختیار شما قرار خواهیم داد.