Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی بود که مدت زیادی همه انتظار آنرا میکشیدند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.
داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Cyberpunk 2077. در ادامه با ما همراه باشید.

حضور Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در رویداد Summer Game Fest

با اعلام رسمی استودیو سی دی پراجکت رد (CD Project Red) متوجه شدیم که عنوان Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در رویداد سامر گیم فست حضور خواهد داشت.

سایبرپانک 2077 یکی از عناوینی بود که زمان عرضه، فروش و استقبال خوبی را تجربه نکرد و حتی میتوان گفت ناامید کننده بود. اما با گذشت زمان و رفع مشکلات و باگ های موجود، این بازی موفق شد به تدریج جایگاه خود را در بازار بدست بیاورد و از آن روند نزولی خارج شود. یکی دیگر از مسائلی که به این قضیه کمک کرد هم نسخه Phantom Liberty این بازی میباشد.

این نسخه از بازی در ماه دسامبر 2022 معرفی شد که طی تریلر معرفی آن، شاهد حضور شخصیت ادریس البا (Idris Elba) در بازی میباشیم. اکنون نیز بر اساس اعلام رسمی استودیو CDPR، متوجه شدیم که این عنوان در رویداد Summer Game Fest حضور خواهد داشت و طی این رویداد جزئیات بیشتری از آن خواهیم دید.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.