ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به بازی هایی که قرار است به زودی شاهد حذف آنها از سرویس گیم پس ایکس باکس باشیم. در ادامه با ما همراه باشید.

خروج ۷ بازی از سرویس Xbox Game Pass تا پایان ماه جاری

سرویس گیم پس ایکس باکس یکی از بزرگترین سرویس های اشتراکی دنیا میباشد که سالانه کاربران زیادی را جذب خود میکند. این سرویس هر ماه طی یک الی دو سری عناوینی را در این سرویس برای دسترسی کاربران قرار میدهد که در میان آنها بازی های نامدار و پرطرفداری به چشم میخورد.

اما خب همانطور که شاهد حضور بازی های جدید در این سرویس میباشیم، شاهد حذف تعدادی از آنها نیز هستیم. بر اساس گزارش XboxPure، در این ماه شاهد حذف ۷ تا از عناوین از این سرویس خواهیم بود که لیست این ۷ بازی بدین صورت میباشد:

  • > Alien Isolation
  • > Crown Trick
  • > Dragon Ball FighterZ
  • > Far: Changing Tides
  • > Lightning Returns: Final Fantasy Xlll
  • > Madden NFL21
  • > Octopath Traveler
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.