ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

رشد مالی Xbox بر اساس گزارش اخیر مایکروسافت

اخیرا شرکت مایکروسافت گزارش مالی ایکس باکس را منتشر کرد که این گزارش رشد حاکی از رشد مالی میباشد.
خلاصه این گزارش بدین صورت است:
  • > رشد ۴ درصدی فروش سخت‌ افزار
  • > رشد ۸ درصدی بخش گیم
  • > 10 درصد رشد سرویس‌ ها
  • > فروش ۵۱٫۷ میلیاردی. رشد ۲۰ درصدی
  • > درآمد خالص ۲۲٫۲ میلیارد دلاری. رشد ۲۴ درصدی
همچنین سه ماه هالیدی سال ۲۰۲۱ برای Xbox، درآمدی ۵٫۴ میلیاردی همراه داشت. این نتیحه بزرگ‌ ترین دستاورد دیویژن ایکس‌ باکس در تاریخ کنسول‌ های خانگی مایکروسافت میباشد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.