پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره سرویس جدید پلی استیشن در ادامه با ما همراه باشید.

سرویس جدید سونی به نام PlayStation Stars

 

این سرویس همانطور که اشاره کردیم، PlayStation Stars نام دارد و برای تکمیل بعضی از چالش ها به بازیکنان جایزه میدهد.

سرویس مذکور در اواخر سال جاری میلادی یعنی ۲۰۲۲ به صورت رایگان برای همه در دسترس خواهد بود. یک از کارهایی که برای بازیکنان مقدور است، این است که هر ماه با اعلام حضور و اجرای یک بازی پاداش دریافت خواهند کرد.

این طور به نظر میرسد که با کسب برخی از تروفی ها برای تعدادی از بازی ها جایزه ای به خصوص وجود دارد و بازیکنان با انجام فعالیت های لازم چیزی به نام Loyality Points کسب میکنند.

با تعدادی مشخص از Loyalty Points ها بازیکنان قادر خواهند بود از فروشگاه پلی استیشن بازی و یا سرویس دلخواه خود را خریداری کنند.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.