ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره کنترلر جدید ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

تاریخ احتمالی عرضه کنترلر جدید Xbox

چند وقت پیش در ماه مارس، عکس هایی از کنترلر جدید ایکس باکس یعنی Elite Series 2 در رنگ سفید منتشر شد. چندی بعد با انتشار ویدئویی این خبر تقریبا تایید شد.

اخیرا بر اساس اطلاعات آمازون مکزیک، مشخص شد که این کنترلر در تاریخ ۲۱ سپتامبر یعنی ۳۰ شهریور ماه عرضه خواهد شد. این خبر بعد از مدتی کوتاه از صفحه حذف شد اما Windows Central تصویر آنرا به اشتراک گذاشت.

کنترلر Elite Series 2 پیش تر یعنی در سال ۲۰۱۹ و فقط در رنگ مشکی عرضه شد. اما اکنون با رنگ سفید در راه بازار میباشد. هنوز اطلاعات کاملی از این دسته در دسترس نمیباشد اما به محض اعلام، آنرا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. لازم به ذکر است که کنترلر Elite Series 2 در حال حاضر پیشرفته ترین کنترلر جهان میباشد که ساخت آن چهار سال زمان برد و باتری آن میتواند تا ۴۰ ساعت برای شما بازدهی داشته باشد. همچنین امکان شخصی سازی بی نظیری به کاربر میدهد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.