ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره مراسم بزرگ ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

زمان برگزاری مراسم بزرگ Xbox در سال جاری مشخص شد

امروز شرکت مایکروسافت طی خبری رسمی، زمان برگزاری رویداد بزرگ ایکس باکس را اعلام کرد. بر اساس این خبر، رویداد مذکور در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۳ یعنی ۲۱ خرداد سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

همانطور که انتظار میرود، این مراسم شامل رونمایی از محصولات جدید شرکت Xbox و استودیو Bethesda میشود. همچنین در تاریخ مذکور، یک رویداد اختصاصی درباره عنوان Starfield برگزار خواهد شد که در آن به صورت اختصاصی به این بازی پرداخته میشود.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.