ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

سال ۲۰۲۳ سالی بی سابقه برای Xbox

طبق نظر Klobrille لیکر معروف، عرضه Overwatch 2 و Diablo IV در سال ۲۰۲۳ باعث خواهد شد تا لاین‌ آپ استودیو های فرست‌ پارتی مایکروسافت بهتر از همیشه شود.
عناوینی که احتمالا در سال ۲۰۲۳ توسط مایکروسافت منتشر خواهند شد به شرح زیر میباشند:
  • > Halo: Infinite Expansion
  • > Avowed
  • > Hellblade 2
  • > Compulsion Games’s New IP
  • > Horizon 5 Expansion
  • > GeoW: Marcus Fenix Collection
در کنار این‌ عناوین احتمالا دو بازی Age of Empire IV و Ghostwire: Tokyo هم سال آینده برای ایکس باکس سریز پورت خواهند شد.
برخی بازی ها نیز مانند Perfect Dark، Fable از طرف فرست‌ پارتی‌ های مایکروسافت معرفی شدند.
اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این عناوین مشخص نیست.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.