ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به بازی هایی جدید سرویس گیم پس ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین جدید ماه ژوئن سرویس Xbox Game Pass

به تازگی شرکت مایکروسافت از بازی های جدید ماه ژوئن سرویس گیم پس ایکس باکس رونمایی کرد که در این بین نام Need For Speed Unbound نیز به چشم میخورد.

لیست کامل این بازی ها به شرح زیر میباشد:

  • > Need For Speed Unbound: در تاریخ 1 تیر ماه
  • > The Bookwalker: در تاریخ 1 تیر ماه
  • > Bramble The Mountain King: در تاریخ 6 تیر ماه
  • > F.I.S.T Forged in Shadow Torch: در تاریخ 6 تیر ماه
  • > Story of Seasons Friends of Mineral Town: در تاریخ 8 تیر ماه
  • > Arcade Paradise: در تاریخ 12 تیر ماه
  • > Sword and Fairy Together Forever: در تاریخ 14 تیر ماه
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.