Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی بود که مدت زیادی همه انتظار آنرا میکشیدند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.
داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Cyberpunk 2077. در ادامه با ما همراه باشید.

سود بالای استودیو CDPR به لطف بازی سایبرپانک

عنوان Cyberpunk 2077 یکی از عناوینی بود که شروع به شدت بدی را تجربه کرد و بسیاری از کاربران این بازی را یک فاجعه خطاب میکردند. باگ ها و مشکلات زیاد و همچنین عدم عرضه برای کنسول های نسل هشتم، از جمله مشکلاتی بود که به این بازی وارد بود.

اما این بازی به لطف پیش فروش های متعدد توانست به رکورد فروش میلیونی دست پیدا کند ولی این برای استودیو سی دی پراجکت رد کافی نبود. این استودیو پس از مدتی و با ارائه آپدیت های جدید توانست مشکلات و باگ های این بازی را برطرف کندو بار دیگر نظر بازیکنان را به خود جلب کند. طوری که استودیو CDPR اعلام کرد که در حال تجربه یکی از بهترین درآمد های تاریخ خود میباشد.

استودیو سی دی پراجکت رد اعلام کرد که درآمد این شرکت در سال 2022 با یک افزایش 18 درصدی نسبت به سال گذشته، به رقم 222 میلیون دلار رسید که سود خالص آن نیز 81 میلیون دلار بود و از حیث درآمد در جایگاه دومین عنوان پردرآمد در تاریخ استودیو CDPR قرار میگیرد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.