سونی

 

سونی. نامی که حتی اگر اهل دنیای گیم و بازی های ویدئویی نباشید، شنیده اید. فعالیت گسترده از سال ۱۹۴۶ در زمینه های مختلف. از جمله لوازم الکترونیکی، صنعت موسیفی، تجهیزات سرگرمی و همچنین صنعت بازی های ویدئویی. اما شاید اکثر شما سونی را با برند محبوب پلی استیشن بشناسید.

دستگاهی که ابتدا قرار بود یک سی دی خوان برای سوپر نینتندو باشد. اما پس از مدتی تعلیق خود تبدیل به کنسولی شد که قدمی بزرگ در راستای ورود به دنیای بازی های ویدئویی بود.

 

شرکت Sony را میتوان یکی از غول های دنیای گیمینگ و بازی های ویدئویی دانست که از سال ۱۹۹۳ وارد این صنعت شد. جدی ترین و بزرگترین رقیب این شرکت در صنعت گیم را هم میتوان شرکت مایکروسافت دانست. که با معرفی سری کنسول های محبوب ایکس باکس توانست پا به پای سونی خود را به دنیا معرفی کند.

به کمک این دو شرکت همیشه رقابتی جذاب را بین این دو غول شاهد بودیم.

 

در این سال ها Sony بازی های انحصاری بسیاری نیز برای کاربران کنسول محبوب خود یعنی پلی استیشن تولید کرده است. که میتوان به عناوین معروفی همچون God of War، The last of Us، Gran Turismo و Uncharted اشاره کرد. از استودیو های این شرکت نیز میتوان استودیوی Naughty Dog، London Studio و Guerrilla Games را نام برد.

در این مطلب قصد داریم بپردازیم به خبری جدید درباره شرکت سونی. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

سونی در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۲ حضور نخواهد داشت

 

پس از نینتندو Sony هم اعلام کرد که درنمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۲ شرکت نخواهد کرد. پس از برگزاری رویداد های Summer Game Fest 2022 که شامل State of Play سونی هم میشد چشم همگان به دنیال رویداد Gamescom 2022 میباشد.

طبق گزارش رسانه VGC شرکت Sony با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در این نمایشگاه حضور نخواهد داشت.

برگزار کنندگان نمایشگاه گیمزکام ادعا دارند که بیش از ۲۵۰ شرکت در این رویداد شرکت میکنند اما اینطور که به نظر میرسد تنها شرکت های برجسته بندای نامکو، THQ Nordic و Koch Media میباشند.

بر اساس شایعات پلی استیشن مشغول برنامه ریزی و کار بر روی یک رویداد State of Play بزرگ میباشد که احتمال میرود در آن از God of War Ragnarok و یک کنترلر جدید رونمایی کند.

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.