پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت RP Team پابجی موبایل. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت RP Team بازی Pubg Mobile

توضیحات ایونت:

در این ایونت برای دریافت جایزه های بیشتر یا یک آرپی تیم بسازید و یا در یک آرپی تیم عضو شوید. هر چه تعداد اعضای گروه و مجموع لول اعضا بیشتر شود، جوایز بیشتری هم دریافت خواهید کرد. برای دریافت جوایز به صورت کامل، باید آرپی تیم شما کامل باشد.

لازم به ذکر است تنها کسانی میتوانند وارد یک آرپی تیم شوند و یا یک آرپی تیم بسازند که الایت و یا الایت پلاس هستند.

تاریخ اتمام این ایونت ۱۱ آذر ماه میباشد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.