پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر که همه و همه به محبوبیت و فروش این کنسول می فزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر پا به پای Play Station پیشرفت میکند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به اعلام عناوین ماه دسامبر سرویس پلی استیشن پلاس و خبری جدید درباره این سرویس. در ادامه با ما همراه باشید.

عرضه بازی های بیشتر برای سرویس PlayStation Plus

سالی که گذشت، سال خوبی برای مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس Essential و Extra به حساب میرود و شاهد حضور بازی های رایگان بسیاری در این سرویس ها بودند.

منهای ایرادی که به بخش Premium این سرویس به خاطر قیمت های بالای آن وارد بود، تنها مشکل این سرویس ها، کمبود بازی هایی بود که در روز عرضه در احتیار کاربران قرار میگرفت.

در ماه آخر سال ۲۰۲۲ شاهد حضور ۳ بازی در سرویس PlayStation Plus خواهیم بود که عبارتند از:

  • > Mass Effect: Legendary Edition
  • > Divine Knockout
  • > Biomutant

اگر به پایین تصویر عنوان Divine Knockout توجه کنید متوجه وجود عبارت “Day 1 Release” میشوید که به معنای روز اول عرضه میباشد. برخی از آن اینطور برداشت کردند که احتمال دارد شاهد وجود بازی های بیشتری نیز در روز عرضه باشیم. این موضوع قطعی نیست و هیچ خبر موثقی برای آن وجود ندارد. اما مسلما وجود این متن، بی دلیل نمیباشد و احتمال زیادی وجود دارد که شاهد بازی های بیشتری در روز عرضه باشیم.

لازم به ذکر است عناوین اعلام شده در بالا برای هر دو کنسول Ps4 و Ps5 در دسترس میباشند و مشترکین در هر سه سطح میتوانند از تاریخ ۱۵ آذر تا ۱۲ دی ماه آنهارا تجربه کنند.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.