ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به عناوین احتمالی سرویس گیم پس ایکس باکس در ماه نوامبر. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین احتمالی ماه نوامبر سرویس Xbox Game Pass

طبق معمول خیلی از ماه ها، یکی از اینسایدر های مطرح، تعدادی از عناوین ماه نوامبر سرویس ایکس باکس گیم پس را افشا کرد که در ادامه میتوانید لیست آنهارا مشاهده کنید.

این عناوین عبارتند از:

  • > Thirsty Suitors: از تاریخ 11 ابان ماه (Cloud & Console & PC)
  • > Football Manager 2024: از تاریخ 15 آبان ماه (Cloud & Console & PC)
  • > Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name: از تاریخ 18 آبان ماه (Cloud & Console & PC)
  • > Dungeons 4: از تاریخ 18 آبان ماه (Cloud & Console & PC)
  • > Spirittea: از تاریخ 22 آبان ماه (Cloud & Console & PC)
  • > Coral Island: از تاریخ 23 ابان ماه (Cloud & Xbox Series X/S)
همانطور که گفتیم این عناوین احتمالی میباشند اما معمولا بازی هایی که قبل از اعلام رسمی شرکت مایکروسافت افشا میشوند، درست میباشند.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.