Star Wars

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.

پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسخه Eclipse بازی Star Wars. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار Star Wars Eclipse در سال 2026

بر اساس گزارشاتی که به تازگی منتشر شده است، محصول استودیو کوانتیک دریم (Quantic Dream) یعنی Star Wars Eclipse تا سال 2026 منتشر نخواهد شد.

این گزارش در واقع توسط تام هندرسون، اینسایدر معروف دنیای گیم در وبسایت eXputer منتشر شد. البته لازم به ذکر است که این خبر قبل از خرید کوانتیک دریم توسط NetEase اعلام شد.

این احتمال هم وجود دارد که به دلیل گستردگی این عنوان و مشکلات مربوط به کارکنان کوانتیک دریم و همچنین استخدام نیروی جدید، انتشار Star Wars Eclipse بیش از 3 سال طول بکشد و میتوان این بازی را رکورددار زمان انتشار در بین بازی ها خطاب کرد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.