Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش بیش از ۱۶ میلیون نسخه از الدن رینگ

 

اخیرا شرکت Bandai Namco آمار جدیدی از فروش عنوان جدید و محبوب Elden Ring منتشر کرد که نشان از فروش عالی این بازی میباشد.

عنوان الدن رینگ یکی از موفق ترین بازی های چند وقت اخیر در صنعت گیم به شما میرود. به طوری که موفق شد با کسب ۴۰ امتیاز کامل تبدیل به یکی از آثار شاهکار From Software شود.

بر اساس گزارش مالی شرکت Bandai Namco این عنوان موفق شده است که بیش از ۱۶٫۶ میلیون نسخه فروش را تجربه کند. توجه کنید که این آمار فقط تا ابتدای ماه آگوست میباشد و قطعا در حال حاضر این رقم بیشتر میباشد. تا کنون عنوان الدن رینگ یکی از ۱۰ عنوان پرفروش در تاریخ آمریکا به شمار میرود.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.