بازی Elden Ring

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. بازی های Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، در این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.

طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی بدست آمد. میازاکی الدن رینگ را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.

طبق گفته های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را میتوان نسخه تکامل یافته بازی های Dark Souls دانست.

فیل اسپنسر رئیس برند ایکس باکس، در جدید ترین صحبت های خود بیان کرد که موفق شده است جدید ترین ساخته میازاکی یعنی Elden Ring را تجربه کند.

او از دیدن برخی ویژگی های گیم پلی این بازی شگفت زده شده است. فیل اسپنسر این ادعا را دارد که تمام بازی های میازاکی را در دهه اخیر بازی کرده است. با این وجود بازی Elden Ring را جاه طلبانه ترین بازی میازاکی میداند. این حرف با حضور سری بازی های Dark Souls میتواند بسیار جالب باشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، کنسول های بازی و بسیاری دیگر از اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox به صورت به روز، دنبال کنید.