مایکروسافت

مایکروسافت را میتوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های دنیا دانست. در واقع Microsoft را باید فرا تر از یک شرکت دانست. این ابرشرکت چند ملیتی که دفتر مرکزی آن در کشور ایالت متحده آمریکا قرار دارد، در زمیته های فراوانی فعالیت دارد.

نرم افزار، سخت افزار، وسایل برقی و اینترنت و خدمات شبکه های اجتماعی. همگی از موارد فعالیت این ابر شرکت میباشند. اما معروف ترین فعالیت های Microsoft، کنسول های بازی و بازی های ویدئویی آن است. اکثرا هم شاید این شرکت را به کنسول ها و بازی هایش بشناسند.

کنسول های پرطرفدار و پرفروش ایکس باکس (Xbox) که توانسته است اند به خوبی این برند را در جهان مطرح کنند. بازی های انحصاری فوق العاده ای همچون: Halo و Forza Horizon و Forza Motorsport و بسیاری دیگر که حتما تا کنون نام آنها را به کرار شنیده اید.

یکی از سرویس های شرکت Microsoft که توانسته است فراتر از انتظار ظاهر شود، سرویس گیم Game Pass میباشد. این سرویس در وقع به کاربران کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و همینطور کاربران PC اجازه میدهد تا در مدت زمان مشخص شده و به صورت نامحدود به بازی های تعیین شده این سرویس دسترسی داشته باشند و بتوانند بازی های مختلف را تجربه کنند.

چندی پیش خبری راجع به خرید کمپانی زنیمکس و زیرمجموعه های آن مانند Bethesda منتشر شد. که در همین سایت به آن پرداختیم. اکنون این خبر علنی شده است. در ادامه با این خبر همراه ما باشید.

مایکروسافت رسما شرکت بتزدا را تصاحب کرد

همانطور که انتظار می‌رفت بتزدا اعلام کرد از این پس بخشی از مجموعه‌ی ایکس ‌باکس خواهد بود. مایکروسافت بیان کرده است که تا پایان هفته‌ی جاری بازی‌های بیشتری از بتزدا بر روی سرویس گیم پس قرار خواهند گرفت. همچنین اعلام شد برخی از بازی‌های جدید این شرکت در انحصار ایکس‌ باکس و رایانه‌های شخصی خواهد بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.