Halo (هیلو) 

 

مجموعه بازی های Halo را میتوان از موفق ترین بازی های مایکروسافت دانست. این بازی به کمک سبک پرطرفدار خود و گرافیک بالا در هر نسل فروش بسیار خوبی بدست آورد.

بازی های این مجموعه با ورودشان به ضنعت گیم توانسنمد به یک باره توجه همگان را جلب شرکت مایکروسافت کنند. دقیقا در سال هایی که پلی استیشن با کنسول نسل دوم خود یعنی Play station 2 یکه تازی میکرد، مایکروسافت با معرفی ایکس باکس توانست همگان را متعجب کند. آنها ادعا داشتند که ایکس باکس کنسول آینده است. تا کنون هم توانسته اند پا به پای پلی استیشن پیشرفت کنند. اما یکی از عواملی که در آن سال ها باعث شد نام ایکس باکس سر زبان ها باشد، بازی Halo یا همان هیلو بود.
هیلو را میتوان قدیمی ترین بازی انحصاری مایکروسافت دانست. بازی ای که توانست شرکت مایکروسافت را از ورشکستگی اقتصادی نجات دهد و نام ایکس باکس را به شهرت برساند. یک بازی شوتر اول شخص که وقایع آن در سیارات و کهکشان های دیگر رخ میدهند.
هیلو با گذشت سال ها و با عرضه هر نسل جدید ایکس باکس، توانست بیش از پیش کاربران را جذب خود کند. همچنین سبک مبارزه ای این بازی به مرور تقریبا شبیه به بازی های Call Of Duty و Battlefield شد. تا کنون سری بازی های هیلو توانسته اند نمرات بالایی را از منتقدان دریافت کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره جدایی مدیر نوآوری Halo Infinite از شرکت مایکروسافت. در ادامه با ما همراه باشید.

مدیر نوآوری هیلو اینفینیت از مایکروسافت جدا شد

اخیرا شرکت مایکروسافت خبر جدایی یکی از کارکنان خود یعنی جوزف استاتن، مدیر نوآوری عنوان Halo Infinite و همچنین کارگردان سه گانه سینمایی این عنوان را به صورت رسمی اعلام کرد.

بر اساس گزارش IGN، شرکت مایکروسافت در حال حاضر دلیل اصلی جدایی وی را اعلام نکرده است و هیچکس دلیل اصلی این جدایی را نمیداند. اما جوزف استاتن هم در توئیت جدید خود، این خبر را رسما تایید کرد و اعلام کرد که در آینده ای نزدیک، جزئیات کارهای بعدی خود را اعلام خواهد کرد.

یکی از کارکنان Microsoft نیز در پی این خبر طی توئیتی اینگونه گفت که:

“بابت تمامی زحمات جوزف برای سری Halo و همچنین Xbox از او تشکر میکنیم و بهترین ها را برایش آرزو میکنیم”

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.