The Last Of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last Of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در انی مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره نسخه ریمیک بازی The Last Of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

نارضایتی کاربران از نسخه Firefly لست آف آس

به محض انتشار عنوان مورد انتظار The Last of Us Part 1 این عنوان در همان ساعات اول به فروشی عالی دست پیدا کرد. اما گویا کاربرانی که پکیج Firefly را خریداری کردند، اعلام نارضایتی کرده اند و بعضی ار آنها اقدام به سفارش مجدد و یا برگشت محصول خود میباشند.

کاربران با انتشار عکس های پکیج بازی ذکر کردند که نحوه ارسال و مراقبت از محصول توسط شرکت نامناسب میباشد و محصولات آنها آسیب دیده است. طبق گزارش کاربرانی که پس از دریافت این محصول به وبسایت پلی استیشن مراجعه کردند، هیچ گزینه ای برای برگشت محصول و یا ارسال مجدد آن وجود ندارد و تنها یک کوپن تخفیف ۲۰ درصدی از محصولات آینده در دسترس میباشد.

نسخه Firefly با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار در کشور آمریکا به فروش میرود و شامل نسخه محدود SteelBook میباشد. علاوه بر آن کاربران به جوایز درون بازی و شماره ۱ تا ۴ کامیک The Last of Us: American Dream نیز دسترسی دارند.

باید دید پلی استیشن چه اقدامی برای این اتفاق انجام خواهد داد.

 

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.