ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.

اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.

همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.

در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Xbox. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نا موجود شدن کنترلر های Xbox Series X

 

در چند وقت اخیر و خصوصا ماه گذشته، بسیاری از فروشگاه ها اعلام کردند که کنترلر ایکس باکس ناموجود شد میباشد. اخیرا خود مایکروسافت نیز این خبر را با اعلام وجود مشکلاتی تایید کرد.

این طور که به نظر میرسد این اتفاق در بسیاری از مناطق افتاده است. در حال حاضر در بریتانیا فروشگاه هایی همچون GAME ،Smyths و Currys این کنترلر را در هیچ رنگی موجود ندارند. در حاضر یکی از معدود فروشگاه هایی که این کنترلر را در موجودی خود دارد فروشگاه آمازون بریتانیا میباشد.

شرکت Xbox طی بیانیه ای اعلام کرد:

میدانیم که پیدا کردن یک کنترلر Xbox در شرایط حال حاضر کمی دشوار است. در حال حاضر با بیشترین سرعت در حال کار با بخش تولید و پخش خود هستیم تا این مشکل را برطرف کنیم.

کمبود سخت افزاری در کنسول های نسل نهم داستان جدیدی نیست. از زمان انتشار تا کنون این اتفاق را برای پلی استیشن و ایکس باکس شاهد بودیم. باید دید که واکنش این شرکت در برابر این کمبود ها چه خواهد بود.

در حال حاضر راحت ترین راه برای سفارش این کنترلر از طریق Xbox Design Lab میباشد.

 

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.