پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت و باکس جدید Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت و باکس جدید Pubg Mobile

باکس جدید Pubg Lucky Crate نام دارد و تنها با یوسی میتوانید آنرا باز کنید. ارزش هر باکس ۴۵ یوسی میباشد. با باز کردن باکس های ۱۰ و ۲۰ تایی، دو آیتم لجندری که موجود میباشد را دریافت خواهید کرد. همچنین باکس های ۳۰ و ۴۵ تایی به طور قطعی دارای اسکین میباشند.

ایونت جدید بازی Callenge Missions نام دارد که پس از تکمیل آن، تعداد ۱۰۰ کرکتر دریافت خواهید کرد. ایونت مذکور شامل دو قسمت لاگین و دمیج میباشد که اگر ۷ روز وارد بازی شوید و مقدار ۱۵۰۰ دمیج در مود کلاسیک در این مدت وارد کنید، این ایونت کامل خواهد شد.

 

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.