Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden ring. در ادامه با ما همراه باشید.

الدن رینگ از بازی های پیشین هیدتاکا میازاکی آسان تر خواهد بود

 

اخیرا هیدتاکا میازاکی تایید کرد که بازیکنان بیشتری میتوانند اثر جدید وی یعنی Elden Ring را به اتمام برسانند.

وی که کارگزدان سری بازی های Dark Souls و Demon’s Souls میباشد اخیرا این خبر را منتشر کرد تا بازیکنان خیالشان از بابت درجه سختی این بازی راحت باشد.

او در ادمه مضاحبه خود به نحوه ساخت بازی اشاره کرد. همچنین دلیل آسان تر بودن الدن رینگ را نسبت به عناوین پیشین From Software رویکرد متفاوت در ساخت بازی اعلام کرد. که بازیکنان تشویق شوند به چالش هایی که در بازی وجود دارند، کاملا مسلط شوند.                                                                               باید دید آیا این عنوان میتواند رضایت بیشتری نسبت به عناوین قبلی کسب کند یا خیر.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.