پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به آموزش رفع ارور بن شدن اکانت در Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش رفع ارور بن شدن اکانت در Pubg Mobile

 …Your account has been banned due to security violations. Please download the game from
هنگامی که فایل های بازی را تغییر داده باشید و یا بازی را از مارکت های نامعتبر دانلود کرده باشید، این اخطار برای شما ظاهر میشود. که پس از آن اکانت شما به مدت ۲۴ ساعت بن خواهد شد.
برای رفع این مشکل باید بازی را پاک کرده و آنرا از مارکت های معتبر دانلود کنید. در صورت رفع نکردن این مشکل ممکن است دفعات بعدی به مدت ۷ روز بن شوید. که در این صورت کاپ شما به برنز برگردانده میشود.
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.