پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به آموزش رفع یکی از ارور های بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

آموزشذرفع ارور The Ban Pan Security بازی Pubg Mobile

 

The Ban Pan Security has detected that your account is currently at risk
این پیام بدین معنی است‌ که سیستم آنتی چیت بازی، فعالیت های غیر عادی از سوی اکانت شما مشاهده کرده است. گیم پلی و اکانت شما مورد بررسی هست و اگر این فعالیت ها ادامه پیدا کند سیستم آنتی چیت پابجی اکانت شما رو بن خواهد کرد.
برای رفع این مشکل بازی را از گوگل پلی استور یا اپ استور دانلود کنید و اگر فایل یا دیتای بازی رو دستکاری کردید، بازی را حذف و دوباره نصب کنید.
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.