پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

pubg mobile با آپدیت هایی که هر چند وقت برایش منتشر میشود، بسیاری از مشکلات را برطرف میکند. همچنین برخی اوقات قابلیت های جدیدی به این بازی اضافه میشود.

یکی از بخش هایی که اخیرا به بازی پابجی موبایل اضافه شده است، Cyber Wishes است. اکنون آیتم های جدیدی از این بخش در دسترس قرار گرفتند که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

آیتم های جدید بخش Cyber Wishes

در این بخش آیتم ها با رای کاربران انتخاب شده اند و دارای تخفیف ویژه میباشند. میتوانید با مراجعه به این بخش آنها را خریداری کنید. آیتم های که روز قبل رای آورده بودند، در این روز در دسترس قرار گرفتند. (دو روز پیش) و آیتم هایی که در این روز رای آوردند، در روز بعد در دسترس قرار میگیرند. (یعنی دیروز در دسترس قرار گرفتند)

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.