پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.
در این مطلب میپردازیم به ایونت جدیدی که به Pubg Mobile اضافه شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت جدید Pubg Mobile

در طول دوره این ایونت Pubg Mobile ، بازیکنان میتوانند موردی را انتخاب کرده و یک عدد UC برای خرید Bounty Voucher برای شرکت در Bounty Raid (قرعه کشی) هزینه کنند. بازیکنی که موفق به خرید Bounty Voucher بیشتری شده باشد شانس بیشتری دارد.
هر زمان که شرط شرکت برای هر مورد تأمین شود ، جایزه به طور خودکار قرعه کشی میشود و بازیکنی که در دور فعلی انتخاب میشود ، این اسکین را دریافت میکند. دور بعدی Bounty Raid پس از آن آغاز می شود.
برای خرج کردن هر یوسی ، BP 10 , 2 AG  و Bounty Voucher دریافت کنید.
هرچه Bounty Vouchers بیشتری خریداری شود ، احتمال برنده شدن جایزه بیشتر خواهد بود.
لیست برندگان هر دور در Bounty Winner اعلام خواهد شد.
اگر شما در قرعه‌کشی برنده شوید ، مورد بدست آمده مستقیما برای شما ارسال می شود.
شما فقط یکبار میتوانید در قرعه‌کشی یک اسکین شرکت کنید. برای بار بعدی باید اسکین دیگری انتخاب کنید.
زمان اتمام این ایونت Pubg Mobile در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه میباشد.
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.