پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

در این مطلب میپردازیم به تغییرات نسخه جدید Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

تغییرات نسخه ۱٫۳ بخش دوم

بخش اول تغییرات این قسمت اضافه شدن ایونت ۳rd Anniversary میباشد.

شرح این ایونت اینگونه است که شما باید به مدت ۷ روز لاگین کنید. همچنین این ایونت فقط تا ۳ فروردین ماه در دسترس است

ایونت بعدی که به بازی اضافه میشود، Rhythm’s Fortune نام دارد.

در این ایونت با انجام ماموریت های روزانه صاحب آیکون های موزیک شده و با آنها شانس خود را برای استفاده از گردونه و بدست آوردن ست دائمی امتحان کنید.

یکی دیگر از مواردی که به بازی اضافه میشود، اسلحه Mosin Nagent میباشد.

این اسلحه از رده Bolt Action میباشد. همجنین فقط در مپ ارانگل و ویکندی در دسترس است.

مورد آخر اضافه شدن قابلیتی جدید به صفحه لابی است.

با کلیک کردن روی علاکت بلندگو شما میتوانید دسترسی سریع به اسونت ها و اعلانات داشته باشید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.