پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت Recall بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

ترجمه ماموریت های بخش Recall بازی Pubg Mobile

در بخش Recall شما باید دوستان خود که بیش از ۱۵ روز وارد بازی نشده‌ اند را با استفاده از لینک شخصی به بازی دعوت  کنید. برای دریافت لینک شخصی باید روی گزینه Invite که در کادر زرد رنگ میباشد کلیک کنید.
شما برای دریافت همه جوایز باید ۸ نفر از دوستان خود را دعوت کنید. با بازی کردن با آن‌ ها توکن دریافت خواهید کرد. با استفاده از توکن ها هم می‌ توانید آیتم های موجود در این بخش را خریداری کنید.
ترجمه ماموریت ها:
  • > با دوستانی که دعوت کردید یک بازی در مود کلاسیک انجام دهید.
  • > بازیکن هایی که از آنها دعوت کردید دو روز وارد بازی شوند.
  • > افرادی که دعوت شده اند در یک بازی در کود کلاسیک جز ۱۰ نفر برتر شوند.
  • > بازیکنانی که دعوت کردید سه روز وارد بازی شوند
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.