پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

یکی از ایونت هایی که اخیرا به بازی پابجی موبایل اضافه شده است، ایونت Holiday Market است. در ادامه به شرح ماموریت های این ایونت میپردازیم. با ما همراه باشید.

ترجمه ماموریت های ایونت Holiday Market بازی Pubg Mobile

  • > یک بار وارد بازی شوید.
  • > یک بازی در مود کلاسیک بازی کنید.
  • > در مود کلاسیک ۲ بار جزو ۱۰ نفر برتر شوید.
  • > در مود کلاسیک ۶۰ دقیقه زنده بمانید.

در این ایونت توکن هایی بدست میاوردید. پس از جمع آوری آنها میتوانید از داخل شاپ این ایونت، یک ست لباس بخرید. لازم به ذکر است این ایونت قثط تا ۱ ژانویه در دسترس است.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.