پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند. در این مطلب میپردازیم به برخی از تغییرات نسخه ۱٫۴ بازی که به زودی منتشر میشود. در ادامه با ما همراه باشید.  

تغییرات نسخه ۱٫۴ Pubg Mobile 

یکی از تغییرات آپدیت بعدی Pubg Mobile ریپورت صدای هم تیمی است. شما میتوانید با زدن روی این گزینه انواع گزارش ها مانند الفاظ نامناسب یا هرگونه ازار و اذیت صوتی که توسط هم تیمیتان که ایجاد شده است را ثبت کنید.  

 

تغییر بعدی که که ایجاد شده است تغییر ظرفیت خشاب M249 است. در آپدیت ۱٫۴ ظرفیت خشاب این اسلحه به ۱۵۰ تیر افزایش خواهد یافت. همچنین احتمال اینکه این اسلحه به صورت لوت عادی در نقاط مختلف مپ قرار بگیرد زیاد است.  

 

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.