پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند
شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

توضیحات ایونت جدید Pubg Mobile

برای لذت بردن از ایونت در خرید کارت ارتقا رویال پس گروهی شرکت کنید تا یوسی اضافی دریافت کنید. یک گروه بسازید و یا اینکه وارد یک گروه شوید.
سازنده گروه باید یوسی خرج کند تا یک گروه را ایجاد کند. تعداد ۸۷۰ عدد یوسی برای الایت پلاس و ۲۹۰ یوسی برای الایت معمولی. سپس آیدی گروه خود را به دو دوست خود بدهد و یا آنها را دعوت کند. آنها هم برای وارد شدن به گروه و دریافت کارت ارتقا رویال پس باید یوسی بدهند تا وارد شوند.
پس از تکمیل گروه بازیکنان در صورتی که سه نفر قبلا هم الایت بوده‌ باشند ۲۰ یوسی دریافت میکنند. در صورتی که حداقل یک نفر برای دفعه‌ ی اول الایت میکند ۳۰ یوسی دریافت میکنند.
با تشکیل موفقیت آمیز گروه، کارت ارتقا رویال پس از طریق ایمیل در بازی تحویل داده میشود‌. اگر با پایان یافتن ایونت گروهی به اعضای کامل نرسد افراد حاضر در گروه ظرف ۲۴ ساعت تنها کارت ارتقا رویال پس را از طریق ایمیل دریافت میکنند.
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.