پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در ایم مطلب میپردازیم به رفع یکی از ارور های رایج Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

رفع ارور نسخه بازی در Pubg Mobile

 

Account has been logged in with a newer version of the game, and can no longer …….
ممکن است هنگام ورود به Pubg Mobile با ارور بالا مواجه شوید. این ارور بدین معناست که بازی شما نیازمند آپدیت میباشد.
برای رفع این مشکل به صفحه لودینگ بازی بروید. سپس گزینه Repair را بزنید و تیک دو گزینه مشخص شده در تصویر را فعال کرده و ok را انتخاب کنید.با ری استارت کردن بازی و دانلود یکی از پک های Hd یا Low این ارور بر طرف خواهد شد.
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.