پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

پس از کلی انتظار بالاخره زمان پیش ثبت نام نسخه دوم Pubg Mobile فرا رسید. در ادامه با جزئیات این خبر با ما همراه باشید.

پیش ثبت نام نسخه جدید Pubg Mobile

در ابتدا باید برنامه TapTap را دانلود کنید. برای این کار لینکی که در انتهای کپشن گذاشته شده را باز کنید و سپس روی گزینه Pre-register کلیک کنید.

بعد از انجام این کار پیش ثبت نام انجام شده است. مانند گوگل پلی پس از انتشار بازی شما میتوانید اسکین رایگان و دائمی وسیله نقلیه را دریافت کنید.

لینک پیش ثبت نام بازی در TapTap:
https://www.tap.io/app/207433

لینک بالا را در قسمت سرچ مرورگر خود کپی کنید تا به صفحه مورد نظر بروید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.