پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

در این مطلب میپردازیم به اخبار جدید درباره نسخه دوم Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار نسخه بتا پابجی موبایل ۲ تا ۳ ماه آینده

بازی هم‌اکنون در مرحله پیش ثبت‌نام قرار دارد. طبق قوانین گوگل پلی هر برنامه حداکثر ۹۰ روز میتواند در مرحله پیش ثبت‌نام باشد.

بازی در طول این سه ماه، هم میتواند به طور جهانی منتشر شود و یا هم اینکه برای برخی کشور های خاصی مثل هند یا آمریکا منتشر شود. که با استفاده از نرم افزار همیشگی به راحتی میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

پس از گذشت حداکثر سه ماه، بازی باید از حالت پیش‌ ثبت‌نام خارج شود و برای عموم مردم منتشر شود.

توجه داشته باشید که سه ماه حداکثر زمانی است که بازی امکان انتشار دارد. ممکن است خیلی زود تر از زمان گفته شده، بازی در دسترس قرار گیرد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.