پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

پیش از این درباره نسخه دوم Pubg Mobile اخباری منتشر شده بود و در مطالب گذشته به آنها پرداختیم. اکنون خبر جدیدی در این باره به گوش میرسد که در ادامه به آن میپردازیم.

نسخه دوم Pubg Mobile در TapTap

به تازگی نسخه دوم Pubg Mobile در برنامه TapTap برای پیش ثبت نام در دسترس قرار گرفت. لازم به ذکر است این پیش ثبت نام از طرف شرکت اصلی کرافتون نیست. بلکه از طرف مجله خبری News Media است. احتمالا این حرکت برای جذب مخاطبان بیشتر بوده است.

در توضیحات این مجله نوشته شده است که نسخه دوم پابجی همزمان برای PC و موبایل منتشر خواهد شد. احتمالا همانند نسخه فعلی، پابجی موبایل نسخه مخصوص خود را خواهد داشت.

تمامی این خبرها حاکی از آنند که نسخه دوم Pubg Mobile در راه است. به محض انتشار اخبار جدید در این باره، آنرا با شما به اشتراک میگذاریم.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.