پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها حطاب کرد.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن ۵٫ در ادامه با ما همراه باشید.

تصاحب صدر جدول پرفروش ترین های ماه اکتبر توسط PlayStation 5

بر اساس اعلام رئیس رسانه GamesIndustry.biz، در توئیتر، کنسول پلی استیشن ۵ علی رغم فروش بسیار خوب کنسول های Xbox Series X & S، باز هم توانست همانند ماه قبل یعنی سپتامبر، تبدیل به پرفروش ترین کنسول انگلستان در ماه اکتبر شود.

وی بیان کرد:

“کنسول PlayStation 5 توانست علی رغم عملکرد عالی ایکس باکس های سری اس و ایکس، با اختلافی جزئی در صدر جدول فروش ماه اکتبر انگلستان قرار گیرد. اگر موجودی این کنسول به همین روند خوب خود ادامه دهد، با توجه به عرضه عناوین God of War Ragnarok و Call of Duty Modern Warfare 2، میتوانیم شاهد تعطیلات پایان سال بزرگی برای شرکت سونی باشیم”

آمار فروش Ps5 تا پایان ماه سپتامبر، به بیش از ۲۵ میلیون دستگاه رسید. اکنون با توجه به عرضه عناوین مذکور و حضور مجدد این کنسول در صدر جدول فروش، باید تا پایان سال جاری منتظر یک آمار فوق العاده برای شرکت سونی باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.