پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.

بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.

شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.

با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.

اکنون اخباری راجع به پلی استیشن ۵ منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

بازی های انحصاری بیشتر در زمان کمتر نسبت به PS 4

در جدیدترین شماره از مجله EDGE و مدیریت بخش سرگرمی های شرکت سونی مشخص شده است که پلی استیشن ۵، در بازه زمانی کوتاه تر نسبت به Play Station 4 صاحب بازی های انحصاری خواهد شد. لازم به ذکر است بازی های انحصاری Play Station 4 از سال ۲۰۱۶ و با بازی Uncharted اغار شدند.

همچنین جیم رایان بار دیگر خبری را تایید کرد. آن هم اینکه قیمت Play Station 5 در ابتدای ۲۰۲۰ و پیش از همه گیری کرونا قطعی شده است. او با اشاره به موفقیت Play Station 4 در سال ۲۰۱۳ بیان کرد رسیدن به قیمت ۳۹۹ دلاری بسیار مهم بوده است.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.