بازی Far Cry

بازی Far Cry یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های ویدئویی سال های اخیر است. اگر ذره ای هم اهل دنیای گیم باشید حتما تا کنون اسم این بازی به گوشتان خورده است. فارکرای یکی از موفق ترین سری بازی های کمپانی UBISOFT است. کمپانی ای که همیشه بازی هایی عالی منتشر میکند و در این زمینه بسیار مطرح میباشد.

شاید UBISOFT را بازی هایی مانند Watch Dogs و Tom Clancy’s و به خصوص سری بازی های Assassin’s Creed، بشناسید. بی شک فارکرای را در کنار بازی های Assassin’s Creed، میتوان از بهترین بازی های کمپانی UBISOFT دانست.
سری بازی های فارکرای همیشه توانسته اند از دیگر بازی های سبک اکشن و تیر اندازی خود را جدا کنند. گرافیک عالی هر نسل در زمان خودش. جزئیات عالی و دقیق. محیط باز و زیبا. قابلیت های منحصر به فرد. همه از ویژگی هایی هستند که باعث میشوند این بازی برای کاربران تبدیل به یکی از بهترین ها و هیجان انگیز ترین بازی ها شود.
اکنون نوبت نسل جدید این بازی یعنی فارکرای ۶ رسیده است تا خودی نشان دهد. باید ببینیم که آیا این نسل هم مانند نسل های گذشته میتواند موفق عمل کند و توجه ها را جلب خود کند یا خیر.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Far Cry 6. در ادامه با ما همراه باشید

پکیج جدید عنوان فارکرای ۶ به نام Lost Between Worlds

شرکت Ubisoft به تازگی اعلام کرد که قرار است یک پکیج جدید برای عنوان Far Cry 6 به نام Lost Between Worlds منتشر کند که گویا در ان شاهد وجود پورتال ها و سفر به جهان های موازی میباشیم. این پکیج قرار است بخشی از نسخه ۱۲۰ دلاری Game of The Year این بازی باشد.

تنها خبر رسمی که از این پکیج وجود دارد، خبری است که شرکت یوبیسافت در توئیتر خود اعلام کرد. که در آن به تاریخ انتشار این پکیج اشاره کرد و اعلام کرد در تاریخ ۲۹ نوامبر به صورت یک استریم در توئیچ، شاهد رونمایی از آن خواهیم بود.

تام هندرسون، یکی از بهترین اینسایدر ها، موفق شد اطلاعاتی بیشتر نیز به اشتراک بگذارد. در تصویری که وی به آن اشاره دارد، یکی از کرکتر های بازی در کنار نوعی کریستال میباشد که گویا بیانگر وجود جهان های موازی و سفر به آنها میباشد. طبق یکی از اچیومنت ها، پورتال ها Rift نام دارند و بازیکنان میتوانند وارد آنها شوند. اچیومنت دیگری هم وجود دارد که به دنبال کامل کردن Lost Between Worlds در ۱۵ دقیقه بدست می آید.

عنوان فارکرای ۶ در حال حاضر برای پلتفرم های ایکس باکس سری اس و ایکس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، سرویس استریم لونا، سرویس استریم استیدیا و همچنین PC موجود میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.