پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها خطاب کرد.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به عناوین دموی جدید سرویس پلی استیشن پلاس. در ادامه با ما همراه باشید.

این 4 بازی به سرویس PlayStation Plus اضافه شدند

شرکت سونی اعلام کرد که 4 بازی برای کاربران بخش پریمیوم سرویس پلی استیشن پلاس در بخش Game Trial در دسترس قرار دارند.

این عناوین در واقع دمو میباشند و لیست آنها بدین شرح میباشد:

  • > Exoprimal: برای 30 دقیقه
  • > Gris: برای 60 دقیقه
  • > Trek To Yomi: برای 60 دقیقه
  • > Shadow Warrior 3: برای 60 دقیقه

علاوه بر عناوین فوق بازی های ماه آوریل PlayStation Plus برای کاربران سطوح Extra و Premium نیز همچنان در دسترس میباشد که میتوانید با کلیک روی این لینک، لیست این عناوین را مشاهده کنید.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.