Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call Of Duty Modern Warfare 2. در ادامه با ما همراه باشید.

کالاف دیوتی MW 2 پرفروش ترین بازی در ماه نوامبر در بریتانیا

پس از انتشار بازی های پرطرفدرار و محبوب زیادی در ماهی که گذشت، رقابتی شدیدی در زمینه فروش شروع شد. عناوینی همچون FIFA 23، God of War Ragnarok و Call of Duty Modern Warfare 2.

بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شد، ۲۰ عنوان پرفروش ماه نوامبر در بریتانیا اعلام شدند که در رده اول و بالاتر از همه، نسخه Modern Warfare 2 کالاف دیوتی قرار گرفت. با وجود افت ۷٫۳ درصدی فروش کل بازی ها نسبت به سال گذشته، باز هم شاهد فروش بیش از ۴ میلیون نسخه بازی در ماه نوامبر بودیم. که عنوان Modern Warfare 2 توانست در عرض تنها یک ماه از کل فروش Vanguard پیشی بگیرد و در صدر جدول فروش قرار بگیرد.

در رده های دوم و سوم هم به ترتیب بازی های God of War Ragnarok و FIFA 23 قرار گرفتند. لیست کامل ۲۰ بازی پرفروش ماه بریتانیا بدین ترتیب میباشد:

 1. > Call of Duty Modern Warfare 2
 2. > God of War Ragnarok
 3. > FIFA 23
 4. > Pokemon Violet
 5. > Pokemon Scarlet
 6. > Football Manager 2023
 7. > Sonic Frontiers
 8. > Mario Kart 8 Deluxe
 9. > GTA V
 10. > LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
 11. > Nintendo Switch Sports
 12. > Gotham Knights
 13. > Red Dead Redemption 2
 14. > Horizon Forbidden West
 15. > The Last of Us Part 2
 16. > Animal Crossing: New Horizons
 17. > NBA 2K23
 18. > LEGO Harry Potter Collection
 19. > Minecraft: Nintendo Switch Edition
 20. > Splatoon 3
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.