Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید سری Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

کالاف دیوتی Modern Warfare lll معرفی شد

پس از مدت ها انتظار و اخبار و شایعات مختلف بالاخره Call of Duty Modern Warfare lll توسط شرکت Activision معرفی شد.

این شرکت به انتشار تریلری، این بازی را معرفی کرد و اعلام کرد که علاقه مندان میتوانند از تاریخ 10 نوامبر معادل 19 مهر ماه، این بازی را تهیه کنند. در تریلر مذکور که در انتهای مطلب موجود میباشد، مکالمات شخصیت های کاپیتان پرایس و فیلیپ گریوز را میشنویم.

فیلیپ گریوز در این تریلر میگوید “هیچوقت دشمنان خود را زنده دفن نکنید” که نشان از این دارد که از اتفاقات نسل قبل این بازی یعنی Modern Warfare ll زنده بیرون آمده است. در توضیح مختصر تریلر هم این متن را مشاهده میکنیم:

«تهدید پایانی در انتظار است»

در حال حاضر اطلاعاتی درباره اینکه این بازی برای چه پلتفرم هایی منتشر خواهد شد در دسترس نیست. اما انتظار میرود برای PC و کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی استیشن عرضه شود.

برای مشاهده این کلیپ با کیفیت های دیگر و یا دریافت آن، میتوانید به سایت آپارات مراجعه کنید.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.