Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 3 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره Call of Duty Modern Warfare 3. در ادامه با ما همراه باشید.

کالاف دیوتی مدرن وارفیر 3 پرفروش ترین بازی آمریکا در ماه دسامبر

با وجود تمامی نقد ها و ایراداتی که از زمان انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 به این بازی وارد بود، اما اکنون این عنوان موفق شد لقب پر فروش ترین بازی ماه دسامبر ماه آمریکا را به خود اختصاص دهد.

طبق آمار جدیدی که از جانب گروه سیرکانا (NPD سابق) درباره میزان فروش سخت افزاری و نرم افزاری در آمریکا منتشر شد، مشخص شد که کالاف دیوتی، پرفروش ترین بازی در ماه آخر سال 2023 شد. اما این در حالی است که در جدول فروش فروش سالیانه، نتوانست به پای رقیب خود یعنی Hogwarts Legacy برسد.

اما Modern Warfare 3 تنها محصول اکتیویژن نیست که در جدول فروش سالیانه آمریکا به چشم میخورد. بلکه نسل قبل این عنوان یعنی Modern Warfare 2 نیز موفق شد رتبه هفتم را به خود اختصاص دهد. در جایگاه دهم نیز شاهد حضور EA Sports FC24 میباشیم.

لیست کامل 10 عنوان پرفروش آمریکا در سال 2024 بدین شرح میباشد:

 1. > Hogwarts Legacy
 2. > Call of Duty Modern Warfare 3
 3. > Madden NFL 24
 4. > Marvel’s Spider Man 2
 5. > The Legend of Zelda: Tears of The Kingdome
 6. > Diablo 4
 7. > Call of Duty Modern Warfare 2
 8. > Mortal Kombat 1
 9. > Star Wars Jedi: Survivor
 10. > EA Sports FC24

اما اگر بخواهیم 10 عنوان پرفروش در ماه دسامبر را بدانیم، با اندکی تفاوت شاهد لیست زیر خواهیم بود:

 1. > Call of Duty modern Warfare 3
 2. > Super Mario Bros. Wonder (صرف نظر از فروش دیجیتالی)
 3. > Madden NFL 24
 4. > Hogwarts Legacy
 5. > Marvel’s Spider Man 2
 6. > Avatar: Frontiers of Pandora
 7. > EA Sports FC24
 8. > Mortal Kombat 1
 9. > NBA 2K24
 10. > Mario Kart 8

در خصوص فروش کنسول ها نیز طبق معمول اکثر اوقات کنسول پلی استیشن 5 پرفروش ترین کنسول آمریکا در ماه دسامبر شد. به دنبال آن نیز نینتندو سوئیچ در جایگاه دوم و ایکس باکس سری ایکس و اس در رده سوم قرار گرفتند.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.