Call Of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Call Of Duty Vanguard. در ادامه با ما همراه باشید.

فصل اول بازی کالاف دیوتی ونگارد با یک هفته تاخیر شروع خواهد شد

حساب رسمی توییتر Call of Duty به تازگی اعلام کرد که فصل اول بازی COD: Vanguard با یک هفته تاخیر شروع خواهد شد. یعنی در تاریخ ۱۷ آذر ماه.
در کنار فصل اول این عنوان نقشه جدید Caldera از بازی Warzone در تاریخ ۱۸ آذر ماه برای تمامی بازیکنان این عنوان در دسترس خواهد بود.
البته این نقشه جدید در ۱۷ آذر ماه به مدت ۲۴ ساعت به صورت انحصاری برای کالاف دیوتی ونگارد منتشر خواهد شد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی و تمام اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را در سایت Zeox دنبال کنید.