بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی است که مدت زیادی است که همه در انتظار ان هستند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.

داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.

همانطور که در مطالب گذشته گفته شد، بازی Cyberpunk 2077 دارای مشکلات بسیاری بود. یکی از این مشکلات مشکل سیو بازی در PC بوده است. اکنون CDPR درباره ی این مشکل راهکاری ارائه داده است که در ادامه به آن میپردازیم.

راهکار مشکل سیو بازی سایبرپانک

مشکلی که اخیرا برای بازی Cyberpunk 2077 از سوی کاربران این بازی اطلاع داده شده است این است که پس از رسیدن سیو بازی به حجم ۸ مگابایت، سیو خراب و کامل از دسترس خارج میشود.

جهت برطرف کردن این مشکل باید از سیو های قدیمی تر استفاده کنید و یا آیتم و متریال کمتری حمل کنید. این چیزی است که CDPR بیان کرده است. باید ببینیم این راهکار پاسخگو خواهد بود یا خیر.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.