بازی Deathloop

 

بازی Deathloop یکی از بازی های کمپانی معروف Bethesda میباشد. کمپانی بازی سازی Bethesda سابقه درخشانی در زمینه ساخت بازی های ویدئویی دارد. بازی هایی همچون The Elder Scrolls Skyrim و Fallout و Doom Eternal و The Evil Within. همه این بازی ها و خیلی بازی های دیگر از جمله بازی Dishonored، همگی از بازی های موفق این کمپانی میباشند.

دثلوپ یک بازی اکشن اول شخص است. داستان این بازی پیرامون دو آدمکش است که قصد کشتن یکدیگر را دارند. اینگونه به نظر میرسد که شما در این بین به عنوان بازیکن، انتخاب های زیادی دارید.
این بازی در یک جزیره بی قانون به نام Blackreef رخ میدهد. بازیکنان میتوانند در نقش یکی از دو آدمکش ظاهر یشوند. دو نفری که تا ابد با هم در جنگ هستند. بلکه بتوانند این رویه را خاتمه بدهند.
بازیکنان میتوانند با گشتن در محیط طبیعی بازی Deathloop، کیفیت و جزئیات خارق العاده این بازی را مشاهده کنند. گیم پلی عالی و محیط خیره کننده ای که در آن میتوانید به شکار کردن بپردازید.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که درباره بازی دثلوپ منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

امتیازات بازی دثلوپ منتشر شد

بازی Deathloop، جدیدترین اثر سازندگان عناوین تحسین‌ شده‌ی Dishonored میباشد. این عنوان تاکنون موفق به کسب امتیاز ۸۸ از مجموع ۶۱ نقد در وبسایت متاکریتیک شده است.
این بازی فردا برای پلی‌استیشن ۵ و PC عرضه می‌شود.
لازم به ذکر است که نمرات بازی ها همیشه دچار تغییراتی میشوند. باید دید نمرات بازی دثلوپ در انتها چگونه خواهد شد.
میانگین نمرات به مرور بروزرسانی می‌شود و پس از اعلام نمرات نهایی این بازی، آنرا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها و کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.