Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

الدن رینگ سال ۲۰۲۳ را با ۹۰ هزار کاربر در استیم آغاز کرد

جند روز بیشتر از شروع سال ۲۰۲۳ میلادی نمیگذرد که آماری جدید از عنوان محبوب Elden Ring منتشر شد. این بازی در همین چند روز موفق شد تا در جایگاه چهارم برترین بازی های استیم قرار بگیرد. البته با توجه به اینکه ۳ بازی اول رایگان میباشند.

در حال حاضر نزدیک به ۱ سال از انتشار بازی الدن رینگ میگذرد و چنین آماری برای این بازی فوق العاده است. در جایگاه پنجم نیز عنوان Call of Duty Modern Warfare 2 قرار دارد که این بازی هم کمتر از ۳ ماه پیش منتشر شد. البته تخفیف ۱۰ دلاری این بازی نیز در این امر بی تاثیر نیست.

هم اکنون عنوان Elden Ring بیش از ۹۰ هزار کاربر در استیم دارد و این آمار برای بازی که یک سال از انتشارش میگذرد عالی است.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.