FIFA 21

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی که تا کنون ساخته شده است. اگر شما جزو علاقه مندان به فوتبال هستید، حتما تا کنون اسم بازی FIFA را شنیده اید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت به نسل جدید آن، یعنی FIFA 21 رسیده است.

در نگاه اول به نسل جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.

بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.

فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند

اکنون با آپدیت جدیدی که برای FIFA 21 ارائه شده است، بهبود هایی برای آن ارائه شده است اما نه برای PC. در ادامه به این خبر میپردازیم. با ما همراه باشید.

PC از بهبود های آپدیت جدید بی بهره خواهد بود

اقای Aaron McHardy از EA بیان کرد دلیل این تصمیم این است که بهبود های نسخه جدید FIFA، با حداقل مشخصات سخت افزاری گذشته مطابقت نداشته و برای اینکه دسترسی بازیکنان به این عنوان بر روی PC کوتاه نشود و بازیکنان بیشتری بتوانند بازی کنند، این تغییرات برای PC اعمال نخواهند شد. باید دید آیا EA در اینده میتواند این موضوع را حل کند یا خیر.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.